Розвиток технологій для клімату, що змінюється

Перевірена часом конструкція реактора AP1000® забезпечує явні переваги, включаючи неперевершений рівень безпеки, економічну конкурентоспроможність і покращену, ефективнішу роботу, з якими не можуть зрівнятися інші конструкції.

Крім величезного потенціалу наших технологій в реакторі AP1000® компанія Westinghouse надає паливо для реакторів ВВЕР-1000 для диверсифікації поставок і підвищення ефективності роботи українських атомних електростанцій.

Westinghouse також надає сучасні програмні рішення, що використовуються в Україні для експлуатації альтернативних видів палива, такі як система моніторингу активної зони Beacon, яка зараз використовується на Запорізькій АЕС, Южно-Українській АЕС і скоро з'явиться на Рівненській АЕС. Інші програмні рішення Westinghouse розраховують рівні активності в первинному контурі, наприклад, код Fission Products Analysis, або виконують ядерні розрахунки, наприклад, пакет кодів ALPHA-H/PHOENIX-H/ANC-H (APA). Westinghouse допомагає Україні підвищити безпеку експлуатації палива, постачаючи обладнання для інспекції та ремонту палива (FIRE), яке експлуатуюча організація використовує для збору інформації про роботу палива.

Додаючи значимість локалізації в Україні, компанія Westinghouse розпочала поточну програму з кваліфікації місцевого виробництва деяких компонентів палива на підприємствах ДП НАЕК «Енергоатом».

Наші проєкти з підвищення безпеки включають пасивні автокаталітичні рекомбінатори, вентиляційно-фільтрувальну систему захисної оболонки, систему моніторингу після аварії і систему моніторингу концентрації водню.