Умови використання

ся інформація на цьому вебсайті, надана компанією Westinghouse Electric Company LLC або однією чи декількома її дочірніми компаніями, афілійованими особами чи постачальниками (разом іменовані «WESTINGHOUSE»), вважається вірною на момент публікації. Однак ніщо в цьому документі не може бути витлумачено як конкретне зобов'язання WESTINGHOUSE щодо оновлення або виправлення інформації на цьому вебсайті. WESTINGHOUSE залишає за собою право змінювати або виправляти вміст вебсайту в будь-який час без попереднього повідомлення. WESTINGHOUSE є власником всієї інформації на цьому вебсайті і власником усіх авторських прав на таку інформацію. Копії документів, що містяться на цьому сайті, можуть бути зроблені лише в інформаційних цілях і виключно для особистого використання.

Якщо не зазначено інше, всі назви юридичних осіб і компаній, логотипи, а також зареєстровані і незареєстровані товарні знаки, зазначені на цьому сайті, є власністю WESTINGHOUSE і не можуть використовуватися без попереднього письмового дозволу. Торгова назва Westinghouse, «коло W», лігатура Westinghouse і фраза «You can be sure...» є товарними знаками Westinghouse Electric Corporation і використовуються Westinghouse Electric Company LLC за ліцензією Westinghouse Electric Corporation.

Всі відвідувачі, які надають інформацію на цей вебсайт, надають WESTINGHOUSE повні права на передачу, що стосуються такої інформації, і дозволяють WESTINGHOUSE використовувати таку інформацію, яку обере WESTINGHOUSE. Будь-яка інформація, надана відвідувачами, розглядатиметься WESTINGHOUSE як неконфіденційна і має бути точною, законною і такою, що не завдає шкоди інтересам третіх осіб.

WESTINGHOUSE не робить жодних заяв і не надає жодних гарантій щодо повноти або точності вмісту сайту або вмісту будь-якого гіпертексту сайту, пов'язаного з цим сайтом або який має «гарячі посилання». «Гарячі посилання» надаються користувачам вебсайту WESTINGHOUSE як послуга, і ви несете повну відповідальність за активацію будь-якого з цих посилань. Відвідувачі приймають на себе весь ризик, покладаючись на будь-яку інформацію, розміщену на цьому сайті. Ніщо на цьому сайті не має бути витлумачено як рекомендація використовувати будь-яку інформацію, продукт або обладнання, процес або формулювання, які порушують будь-які права інтелектуальної власності третіх осіб, включаючи патенти третіх осіб, авторські права або товарні знаки. WESTINGHOUSE не робить жодних заяв і не надає жодних гарантій, явних або передбачуваних, що використання будь-якої інформації на цьому вебсайті не буде порушувати права інтелектуальної власності третіх осіб, включаючи патенти третіх осіб, авторські права або товарні знаки.

МАТЕРІАЛИ НА ЦЬОМУ ВЕБСАЙТІ НАДАЮТЬСЯ НА УМОВАХ «ЯК Є», БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ЯВНИХ АБО ПЕРЕДБАЧУВАНИХ ГАРАНТІЙ, МАКСИМАЛЬНО ДОПУСТИМОЮ МІРОЮ ВІДПОВІДНО ДО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА. КОМПАНІЯ WESTINGHOUSE ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД УСІХ ГАРАНТІЙ, ЯВНИХ АБО ПЕРЕДБАЧУВАНИХ, ВКЛЮЧАЮЧИ, З-ПОМІЖ ІНШОГО, ПЕРЕДБАЧУВАНІ ГАРАНТІЇ ТОВАРНОГО СТАНУ ТА ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ. WESTINGHOUSE НЕ ГАРАНТУЄ І НЕ ЗАЯВЛЯЄ, ЩО ІНФОРМАЦІЯ, ЩО МІСТИТЬСЯ НА ЦЬОМУ ВЕБСАЙТІ, Є ТОЧНОЮ, ПОВНОЮ, МАЄ ПРАВИЛЬНУ ПОСЛІДОВНІСТЬ, НАДІЙНОЮ АБО СУЧАСНОЮ, А ТАКОЖ ЩО РОБОТА САЙТУ БУДЕ БЕЗПЕРЕБІЙНОЮ АБО БЕЗПОМИЛКОВОЮ.

ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН, ВКЛЮЧАЮЧИ, З-ПОМІЖ ІНШОГО, ПОРУШЕННЯ ДОГОВОРУ, ПРАВОПОРУШЕННЯ АБО НЕДБАЛІСТЬ, КОМПАНІЯ WESTINGHOUSE НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, СПЕЦІАЛЬНІ, ШТРАФНІ АБО НЕПРЯМІ ЗБИТКИ (ВКЛЮЧАЮЧИ ВТРАЧЕНУ ВИГОДУ), ЩО ВИНИКЛИ В РЕЗУЛЬТАТІ АБО У ЗВ'ЯЗКУ З БУДЬ-ЯКИМИ ПОМИЛКАМИ, НЕТОЧНОСТЯМИ, ПРОПУСКАМИ, ДЕФЕКТАМИ, НЕСВОЄЧАСНІСТЮ АБО НЕДОСТОВІРНІСТЮ БУДЬ-ЯКОГО ВМІСТУ ВЕБСАЙТУ, АБО В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ ЧИ НЕМОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ЦЬОГО ВЕБСАЙТУ АБО БУДЬ-ЯКОГО ЙОГО ВМІСТУ. ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН СУКУПНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ WESTINGHOUSE ПЕРЕД КОРИСТУВАЧАМИ ЦЬОГО ВЕБСАЙТУ ЗА БУДЬ-ЯКІ ВТРАТИ, ЗБИТКИ АБО ПРЕТЕНЗІЇ, ПОВ'ЯЗАНІ З ЦИМ ВЕБСАЙТОМ АБО ШО ВИНИКЛИ У ЗВ'ЯЗКУ З НИМ, НЕ ПОВИННА ПЕРЕВИЩУВАТИ ЗАГАЛЬНОЇ СУМИ, СПЛАЧЕНОЇ КОРИСТУВАЧЕМ ЗА ДОСТУП ДО ЦЬОГО ВЕБСАЙТУ, ЯКЩО ТАКА Є.

Ця Угода регулюється законами Співдружності Пенсильванія без впливу на вибір положень закону. Якщо будь-яке положення цієї Угоди буде визнано судом компетентної юрисдикції незаконним, недійсним або таким, що не має позовної сили, решта положень збергіють свою чинність повною мірою.