Служіння вашим громадам

Компанія Westinghouse прагне покращувати життя громад, в яких живуть, працюють і ведуть бізнес наші співробітники, за допомогою широкого спектру ініціатив, починаючи від інформаційно-просвітницької роботи, участі в радах некомерційних організацій і закінчуючи тренерською роботою у програмах для молоді та відпочинку. Ми сподіваємося привнести той самий дух щедрості у громади України, в які ми інвестуємо наші технології.

Westinghouse підтримує важливість поліпшення повсякденного життя і впровадження позитивних змін, дотримуючись цих принципів на практиці. Ми прагнемо брати активну участь у житті українських громад, в яких ми працюємо; ми ставимося до нашої соціальної відповідальності так само серйозно, як і до успіху нашого бізнесу.

Маючи 19 представництв у Європі, на Близькому Сході і в Африці, компанія Westinghouse має ресурси для підтримки ваших потреб у будівництві нових енергоблоків, обслуговуванні і забезпеченні паливом.

Технології Westinghouse лежать в основі більше половини діючих атомних станцій в регіоні Європи, Близького Сходу і Африки (EMEA), включаючи станції в Бельгії, Фінляндії, Франції, Словенії, Південній Африці, Іспанії, Швеції, Швейцарії та Великій Британії. Маючи у своєму розпорядженні майже 3 000 висококваліфікованих співробітників по всьому регіону і два великих підприємства з виробництва палива у Великій Британії та Швеції, компанія Westinghouse має ресурси для надання повного спектру ядерних послуг, ядерного палива і рішень для нових установок.

Оскільки ядерна енергія і надалі залишається важливим джерелом енергії в регіоні EMEA, компанія Westinghouse володіє необхідними знаннями, досвідом і гнучкістю для задоволення ваших потреб в обслуговуванні, паливі та рішеннях для нових установок.